Centrum Szembeka

Sala konferencyjna

do wynajęcia

skontaktuj się z nami

 

Opis sali konferencyjnej

 

Planujesz duże wydarzenie i szukasz miejsca, które spełni Twoje oczekiwania? Nasze Centrum od niedawna dysponuje przestronną salą konferencyjną o powierzchni 260m2, mieszczącą aż 50 osób, która znajduje się na I piętrze galerii. Konferencja, szkolenie, spotkanie biznesowe, bankiet, a może impreza okolicznościowa? Możliwości jest wiele, ale wyjątkowy klimat naszej sali doda charakteru każdemu z organizowanych w niej wydarzeń. Jej niepowtarzalny wystrój nawiązuje do lokali i sal uroczystych z XX-lecia międzywojennego. To miejsce, w którym tradycja i elegancja stykają się z powiewem nowoczesności.

Widoczna konsekwencja w projektowaniu wzorowanego na styl francuski wnętrza, czyni je oryginalnym, dodając mu duszy i olbrzymiej klasy.

Dzięki dużym oknom sala wypełniona jest naturalnym światłem dziennym.

Ściany zostały wykończone amarantowymi płycinami z materiału, a poprzez umieszczenie w niej dwóch zabytkowych okien wiedeńskich, pomieszczenie wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Wyjątkowy klimat podkreślają też rzeźbiony kominek i bar z kariatydami, który oprócz funkcji dekoracyjnej, dzieli pomieszczenie na poszczególne strefy. Całość dopełniają stylowe, mosiężne żyrandole, a także zdjęcia przywołujące klimatem dawne życie warszawskiej Pragi.

Ponadto, sala wyposażona jest w:

  • profesjonalne nagłośnienie
  • rzutnik full HD ekran
  • flipchart
  • ekspres do kawy
  • warnik do wody
  • instalacje: elektryczne, wod-kan, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja-woda lodowa, ciepło technologiczne.

 

Oprócz tego do dyspozycji naszych gości jest 98 krzeseł z eleganckimi pokrowcami oraz 14 okrągłych stołów (o wymiarach 110x3x45 cm).

Na terenie sali znajduje się toaleta.

 

 
maks. 50 osób
260 m2
Rzutnik full hd
wszystie potrzebne instalacje
osobne WC
 

 

Wirtualny spacer